Hizmetlerimiz

Magaza,ici,Muzik,Kapali,devre,mağaza,içi,müzik,yayın,3dshowroom

Mağaza İçi Müzik

Kapalı devre mağaza içi müzik yayını, bağlantı ofisleri olan firmalara özel talepler doğrultusunda teknik ve prodüksiyon destekli bir hizmettir.

(Zincir marketler ve mağazalar, bankalar, alışveriş merkezleri, petrol istasyonları, oteller, fast food zincirleri, zincir restoranlar, cafeler, havayolu şirketleri)

Tek merkezden kontrol edilen mağaza içi müzik yayınının, network kullanılarak firmaya bağlı tüm noktalara ulaştırılması amaçlanmıştır. Tüm içerikler ve yayın düzeni tamamen firma esaslarına, markanın piyasadaki duruşuna, ihtiyaçlarına ve müşteri profiline göre tasarlanır.

Özelleştirilmiş Yazılım ve Donanım

Sizlerin ihtiyaç ve istekleri doğrultusunda sürekli güncellenen yazılımı ve Tak-Çalıştır prensipli kurulum ihtiyacı olmayan tasarımı ile DijimedyaBox “Dijital Yayın Kutusu” , size özel radyo yayınınızı yüksek kalitede ve kesintisiz bir şekilde hizmetinize sunmaktadır.

Müzik Profillendirme

Markanız ile birebir uyum sağlayan bir web radyosu veya mağaza içi müzik yayını seçimi yapmak, markanızın kimliği için son derece önemli bir tercihtir. Bizim işimiz, işletmenizi tanıyarak, markanıza en uygun müzik yayınını veya canlı web radyosunu oluşturmaktır. Yapılacak doğru mağaza içi müzik yayını veya web radyosu, müşterilerinizi tekrar mağazanıza getirecektir. Size özel üreteceğimiz çözümler için hemen Dijimedya ile iletişime geçebilirsiniz.

Reklam Anons Prodüksiyonu

Hedef kitlenize doğrudan ve en etkili bir biçimde erişebilmek için reklam ve anonslarınızı profesyonel prodüksiyon ve seslendirme sanatçılarından oluşan ekibimizle hazırlıyoruz.

Görüntülü Reklam İletişim Hizmetleri

Bulut sistemi ile yüksek teknoloji kullanarak ürettiğimiz yeni nesil görsel tanıtım ve mesaj iletimi mecrası, tek merkezden iletilmesi gereken noktalara yerleştirilen dijital ekranlar sayesinde önceden hazırlanmış içerikleri istediğiniz noktalara aynı anda iletmekteyiz. Bu sayede; reklam, tanıtım, kampanya gibi kitlesel duyurularınızı önceden tanımladığınız ve iletmek istediğiniz kitleye görsel olarak ve algıda seçiciliği yüksek oranda ulaştırabilirsiniz. Bu içeriklerin tek merkezden yönetilmesi, mesajın bütünlüğünü koruyup tek elden doğru zamanlama ile yürütülmesini sağlamaktadır. Bu hizmetimizi, alanlarınının en iyileri olan teknolojik bir ekip hazırlamaktadır.

3D SHOWROOM

3D Showroom ile online mağazanızda ve showroomlarınızda sergilediğiniz tüm ürünlerin satış oranlarını ciddi şekilde yükseltebilecek ve ürünlerinizin özelliklerini müşterilerinize çok daha etkili şekilde anlatabileceğiniz, Türkiye'de eşi benzeri olmayan bir yazılımdır.

3D Showroom websitenizde ürünlerinizi müşterilerinize 3 boyutlu olarak gösteren bir yazılımdır. Müşterileriniz ürünlerinizi her yönden inceleyebilir, yakından ve uzaktan bakabilir. Müşterileriniz, ürüne zoom yaparak detayları en ince ayrıntısına kadar görebilir. Müşteriler kumaşları, renkleri, kaplamaları değiştirerek ürünü kendine göre özelleştirebilir ve farklı renk ve desenlerin uyumuna bakabilir. Farklı ürün kombinasyonları set olarak sunulabilir. 3D Showroom her sektörde kullanılabilir. Ürünlerinizi fotoğraflar yerine 3 boyutlu olarak sergileyin!

Yazılımı uygun bir maliyet ile sitenize kuruyoruz ve kendi ürünlerinizi ekliyoruz. 3D Showroom yazılımını sitenize eklemek için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Diji Medya Grup