Hakkımızda


Dijimedya Grup, 2014 yılında, Türkiye'de öncü radyo kurucularından Cüneyt Ortan tarafından kuruldu. Bünyesinde Dijimedya Bilgi İletişim Hizmetleri’ni, Kiss Grup’u ve PINS Türkiye’yi barındırmaktadır.

Dijimedya Bilgi İletişim Hizmetleri, profesyonel bir özgeçmişe sahip olan Cüneyt Ortan’ın liderliğinde, deneyimli ve profesyonel bir ekip ile kurumsal firmalar için (mağazalar, restoranlar, oteller ve avm ortak alanları gibi mekanlarda) kapalı devre, yasal müzik ve anons yayınları hizmeti vermektedir. Aynı zamanda bu konuda kurumsal firmalara danışmanlık yapılmaktadır. Dünyanın en büyük Royalty Free müzik kataloğunun kullanım hakkına sahip olan firmamız, 23 ülkede, 3600 üzeri noktada müzik ve anons yayını hizmeti vermektedir.

Kiss Grup, 90’lı yılların başlarında Kiss FM, Radyo Spor ve Şık FM radyoları ile Türkiye’nin ilk müzik televizyonları arasında yer alan ve Kiss TV'yi de kapsayan, Cüneyt Ortan tarafından kurulmuş medya grubudur.

Halen, her biri farklı türde dijital yayın yapan 10 adet radyo istasyonumuzla, ülkemizde radyoculuk sektörüne, gelişen teknolojik trendleri takip ederek hizmet vermeye devam etmekteyiz. Her zevke hitap eden radyo kanallarımızla, tüm dünyadaki radyo severlere eşsiz bir müzik zevki sunmaya devam ediyoruz…

Kiss FM 91.6 ve Kiss Türk dijital yayınları, Karnaval platformundan dinlenilebilmektedir.
Diji Medya Grup