DJM Token


Dijimedya Token (DJM), Binance Smart Chain blokzinciri üzerinde BEP-20 standartlarında üretilmiş bir hizmet (utility) tokendir. Değerini şirket başarısı ve müşteri etkileşiminden alan Dijimedya Token; kullanıcılarına sunacağı fırsatlar, hediyeler ve benzeri avantajlar ile şirket ve müşteriler arasında bir köprü görevi görecektir. Dijimedya Bilgi İletişim Hizmetleri yazılım, müzik yapım, yayıncılık alanlarında çalışmaktadır. Profesyonel bir özgeçmişe sahip olan Dijimedya deneyimli ekibi ile kurumsal firmalar için; Mağazalar, restoranlar, oteller ve avm ortak alanları gibi mekanlarda kapalı devre, yasal müzik ve anons yayınları hizmeti ve ses dekoru profillendirme, anons ve jingle yapım hizmetleri sunmaktadır.

Ayrıca Dijimedya, Osmangazi Köprüsü ve İstanbul-İzmir Özel Otoyolu boyunca hizmet vermektedir. Oksijen tesisleri içerisindeki Oksijen Radyo müzik yayınlarını yapmakta ve bu radyo yayını ile otoyol üzerindeki perakende ve restoran zincirlerine de reklam konusunda katkı sağlamaktadır. Bu sayede mağazalar ve restoranlar Oksijen Radyo'ya reklam vererek müşterilerine kampanyalarını duyurabilmektedirler.

Dijimedya Token, token sahiplerine birçok fayda sağlamayı hedeflemektedir. Sağlanacak faydalar duyurular ile belirtilip token sahibi kişiler tarafından kampanya şartlarınca erişilebilir durumda olacaktır.

Bu kapsamda sağlanacak faydalar aşağıdakilerle sınırlı olmamak üzere şu şekildedir:
  • Mağaza içi müzik yayınlarında indirim şansı (Eğlenceler vb.)
  • Düzenlenecek etkinliklere öncelikli katılım şansı
  • Özel indirimlerden faydalanma şansı
  • Anlaşmalı markalardan çeşitli indirimler
  • Her ay dağıtılacak hediye kartlarından yararlanma şansı

Dijimedya Token (DJM) adedi 3.100.000 sayısından 2.700.000,00 değerine yakımlar ile ulaştığı her durumda akıllı kontrat üzerinde mint (üretim) fonksiyonu çalıştırılarak token sayısı 300.000 artırılarak toplam arz 3.100.000,00 adete tamamlanacaktır.

HEMEN AL


Proje İzahnamesi:  https://slashnow.gitbook.io/dijimedya-token/hosgeldiniz/dijimedya-token
Diji Medya Grup